عضویت    ورود
ورود به سایت

چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استاندار در کردکوی:

پاسخگو کردن حاکمیت در نقدی منصفانه، مهمترین نتیجه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی است.

 پاسخگو کردن حاکمیت در نقدی منصفانه، مهمترین نتیجه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کردکوی ؛ صبح امروز مهندس چراغعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نخستین نشست خود با احزاب و گروه های سیاسی شهرستان کردکوی در سال جاری با اشاره به نقش مردم کردکوی در روند پیروزی انقلاب و تثبت نظام جمهری اسلامی ایران در سطح منطقه ؛ به نقش و جایگاه احزاب و گروه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در فراهم سازی بسترهای تثبیت نظام از طریق جلب مشارکت مردم در حاکمیت ملی پرداخت و گفت: 
 پاسخگو کردن حاکمیت در نقدی منصفانه، مهمترین نتیجه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی است.
کد خبر: 3229


باحضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار به اتفاف فرماندارکردکوی با حجه الاسلام شاعری امام جمعه شهر کردکوی دیدار و گفتگو کردند.

باحضور معاون سیاسی  ، امنیتی و اجتماعی استاندار به اتفاف فرماندارکردکوی با حجه الاسلام شاعری امام جمعه شهر کردکوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی :  مهندس چراغعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان‌به اتفاق قدمنان فرماندار و چوبداری مدیرکل سیاسی و تقسمات کشوری استانداری گلستان با حجه الاسلام شاعری امام جمعه شهر کردکوی دیدار و گفتگو کردند.

کد خبر: 3228


مناسبت گرامیداش دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب : از دختران شهید . جانباز تقدیرشد

مناسبت گرامیداش دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب : از دختران شهید . جانباز تقدیرشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندلری کردکوی؛ در آیین گرامیداشت روز دختر، که به مناسبت گرامیداش دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب با حضور خانم خان بیگی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و کارشناسان فرمانداری، 
کد خبر: 3227


قدمنان فرماندار کردکوی: ساخت دومین ایستگاه اتش نشانی در شهر کردکوی

قدمنان فرماندار کردکوی:  ساخت دومین ایستگاه اتش نشانی  در شهر کردکوی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کردکوی ؛ با حضور بانو خلیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان و ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی و.....کلنگ دومین ایستگاه آتش نشانی شهر کردکوی در بلوار شهید امین ا... طیبی محله ولاعوز شهر کردکوی به زمین  زده شد.
کد خبر: 3226

به مناسبت آیین گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و ایام دهه کرامت:

طرح پویش ملی ارتقاء نشاط و تندرستی ویژه بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی برگزارشد

طرح پویش ملی ارتقاء نشاط و تندرستی ویژه بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی برگزارشد

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کردکوی  به مناسبت آیین گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و ایام دهه کرامت طرح پویش ملی ارتقاء نشاط و تندرستی ویژه بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی 
کد خبر: 3225

به مناسبت آیین گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت:

کارگاه آموزشی اخلاق در نظام اداری با محوریت عفاف و حجاب و حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی برگزار شد.

‍ کارگاه آموزشی اخلاق در نظام اداری با محوریت عفاف و حجاب و حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کردکوی؛ به مناسبت آیین گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت کارگاه آموزشی اخلاق در نظام اداری با محوریت عفاف و حجاب و حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی برگزار شد.
 این برنامه که از مصوبات ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شهرستان بوده است در دستگاه های مختلف از جمله صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای ،تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، تبلیغات اسلامی ، جهاد کشاورزی، ثبت احوال ، میراث فرهنگی و گردشگری، ورزش و جوانان ، بنیادشهید و امور ایثارگران ، نهاد کتابخانه عمومی ، بهزیستی ، اداره برق ، آب و فاضلاب شهری  و ... برگزار گردید .
کد خبر: 3224

به مناسبت دهه کرامت :

گلزار شهدای شهر کردکوی ، غبارروبی و عطر افشانی شد.

گلزار شهدای شهر کردکوی ، غبارروبی و عطر افشانی شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛ در آستانه ولادت با سعادت امام رضا ع  با حضور بیدلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی  فرماندار و خدام این امام همام ، گلزار شهدای شهر کردکوی ، غبارروبی و عطر افشانی شد.
کد خبر: 3223


شرکت فرماندار کردکوی در همایش سه روزه در وزارت کشور

شرکت فرماندار کردکوی در همایش سه روزه در وزارت کشور

 

شرکت فرماندار کردکوی در همایش سه روزه در وزارت کشور

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی ؛ ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه غرب استان در همایش سه روزه همایش فرمانداران سراسر کشور شرکت کرد که در این همایش جهانگیری معاون اول ریاست محترم جمهور، دکتر ظریف وزیر امور خارجه و  کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان سخنرانی کرند.همچنین وزیر کشور رحمانی فضلی نیز در روز اختتامیه این همایش در خصوص انتخابات، مسایل سیاسی واجتماعی  واقتصادی کشور سخنرانی کردند.

کد خبر: 3222

طاهر مصدق معاون فرماندار و دبیر شورای ترافیک شهرستان کردکوی:

بازسازی و بهسازی یکی از نقاط حادثه خیز در مدخل ورودی شهر کردکوی بطور ۳۰۰متر

بازسازی و بهسازی یکی از نقاط حادثه خیز  در مدخل ورودی شهر کردکوی بطور ۳۰۰متر

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کردکوی؛ صبح امروز در مراسم بهره برداری بهسازی شانه آسفالت مدخل ورودی شهر بلوار غربی شهر کردکوی طاهر مصدق معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار کردکوی در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه با اشاره ضرورت شناسایی نقاط حادثه خیز و لزوم کارشناسی هر یک آنها گفت : امروز هم در راستایی اجرایی شدن یکی از مصوبات سومین جلسه شورای ترافیک شهرستان ، اداره کل حمل و نقل شهرستان یکی از نقاط حادثه خیز  در مدخل ورودی شهر کردکوی را بطور ۳۰۰متر بازسازی و بهسازی کرد.

کد خبر: 3221

بخشدار مرکزی:

بانوان روستاها میتوانند در کاهش مهاجرت از روستا به شهرها تاثیرگذار باشند

بانوان روستاها میتوانند در کاهش مهاجرت از روستا به شهرها تاثیرگذار باشند

 به گزازش روابط عمومی فرمانداری کردکوی ؛روحانی فر ، بخشدار مرکزی کردکوی در آیین گشایش طرح بانویار که در روستای نامن شهرستان کردکوی برگزار گردید با اشاره به نقش مهم بانوان در عرصه های مختلف کشور از قبل از پیروزی انقلاب تا کنون گفت: یکی از مهم ترین و اثرگذارترین نقش بانوان حضور پررنگ آنان در عرصه های اقتصادی کشور است .

کد خبر: 3220

آرشیو

<    «  تیر 1398  »    >
شیدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 207
بازدید دیروز: 418
بازدید ماه:7533
بازدید سال:43474
بازدید کل:1169983