عضویت    ورود
ورود به سایت


اعتبار نامه جلال ایری نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی تحویل وی شد.

اعتبار نامه جلال ایری نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی تحویل وی شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی ؛ در آئین رسمی تحویل اعتبار نامه مهندس جلال ایری نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی که با حضور فرمانداران چهار شهرستان و اعضای هیات های اجرایی و نظارت شورای نگهبان این حوزه انتخابیه برگزار شد 

کد خبر: 3867


گفتگوی زنده تلویزیونی با فرماندار کردکوی

گفتگوی زنده تلویزیونی با فرماندار کردکوی

 

قدمنان فرماندار رئیس حوزه انتخابیه غرب استان در دقایق پایانی مدت رای گیری از مردم، در یک گفتگوی زنده تلویزیونی شرکت کرد و از همه عوامل برگزار کننده انتخابات در استان ، فرمانداران، بخشداران، هیات های اجرایی و نظارت در استان و شهرستانها و بویژه استاندار گلستان و مردم شریف این مرکز حوزه انتخابیه قدردانی کرد. وی اظهار داشت؛ حضور گسترده مردم در پای صندوق انتخابات، باری دیگر،  دشمنان اسلام را نا امید و دل علاقمندان به نظام اسلامی را شاد کرد.


کد خبر: 3849

ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی:

پایان فرآیند رای گیری

پایان فرآیند رای گیری


قدمنان فرماندار کردکوی : با توجه به عدم تمدید مدت انتخابات، نمایندگان فرماندار موظفند برابر قانون و دستورالعملهای ابلاغی نسبت به بستن درب های ورودی حوزه های رای گیری و فراهم کردن مقدمات شمارش آرا اقدام نمایند.
کد خبر: 3848

قدمنان فرماندار کردکوی:

تمدید مهلت رای گیری

 


 

قدمنان فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه غرب گلستان :  با توجه به هماهنگیهای به عمل آمده ستاد انتخابات استان با وزارت کشور ، رای گیری از مردم در تنها حوزه انتخابیه استان به مدت یک ساعت تمدید شد و تا پایان ساعت ۱۹ روز جمعه رای گیری ادامه دارد.

 

 


کد خبر: 3847

ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی در:

دیدار بازرس ویژه هیات مرکزی نظارت کشور به اتفاق بهمن نژاد رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان

دیدار بازرس ویژه هیات مرکزی نظارت کشور به اتفاق بهمن نژاد رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان

 

به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ عصر امروز  در آخرین ساعات برگزاری انتخابات حوزه غرب استان ، حجه الاسلام ذکری بازرس ویژه هیات مرکزی نظارت کشور به اتفاق بهمن نژاد رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان گلستان با ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس این مرکز حوزه انتخابیه دیدار و گفتگو کردند .
در این گفتگو فرماندار کردکوی گزارشی از چگونگی فراهم سازی مقدمات، تجهیزات و امکانات برگزاری انتخابات و دیگر تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده برای ادامه برگزاری انتخابات یادشده با توجه به شیوع بیماری کرونا در منطقه ارایه کرد.
کد خبر: 3846

قدمنان فرماندار کردکوی در:

مصاحبه مطبوعاتی با تعدادی از خبرگزاری های استان

مصاحبه مطبوعاتی با تعدادی از خبرگزاری های استان


 به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ عصر امروز ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه کردکوی ،ترکمن، گمیشان و بندرگز در یک مصاحبه مطبوعاتی با حضور خبرنگاران خبرگزاریهای گوناگون استان شرکت کرد و به هریک از پرسشهای آنان پاسخ گفت.

گفتنی است؛ در این گفتگوی مطبوعاتی خبرگزاری های ایرنا، ایسنا، فارس، تسنیم، باشگاه خبرنگاران جوان و خبرنگار روزنامه آفتاب گلستان حضور داشتند.
کد خبر: 3845


بازدید دکتر حق شناس استاندار گلستان و هیات همراه از چند صندوق اخذ رای در کردکوی

بازدید دکتر حق شناس استاندار گلستان و هیات همراه  از چند صندوق اخذ رای در کردکوی

 

به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ ظهر امروز دکتر حق شناس استاندار گلستان و هیات همراه به اتفاق ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه غرب گلستان از چند صندوق اخذ در روستاهای بخش مرکزی شهرستان بازدید و از نزدیک جریان رای گیری در این حوزه انتخابیه را پیگیری کردند.
در این بازدیدها استاندار گلستان در روستای شاهده (اسلام آباد) ضمن عرض خسته نباشی به اعضای این صندوق اخذ رای از روند برگزاری انتخابات و تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده در این حوزه ی انتخابیه ابراز رضایت کرد .
در ادامه فرماندار کردکوی نیز گزارش مختصری از اقدامات و تمهیدات اتخاذ شده در این حوزه انتخابیه ارائه کرد.
کد خبر: 3844


دیدار سید جواد قدس علوی -بازرس ویژه ستاد انتخابات استان - با فرماندار کردکوی

 

دیدار سید جواد قدس علوی -بازرس ویژه ستاد انتخابات استان - با فرماندار کردکوی


به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ سیدجواد قدس علوی مدیرکل شیلات و بازرس ویژه ستاد انتخابات استان گلستان، به اتفاق عباسی مدیرکل حوزه استاندار  استانداری گلستان و عبدالهی مشاور استاندار با ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی دیدار و در مورد چگونگی روند برگزاری انتخابات در مرکز حوزه انتخابیه غرب گلستان بحث و گفتگو کردند. 
در این دیدار نیز رئیس حوزه این مرکز انتخابیه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده ارائه و شرایط فعلی برگزاری انتخابات را با توجه به تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده و اقدامات صورت گرفته خوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد با مشارکت باشکوه مردم برگ زرین دیگری در تاریخ مردم این منطقه به ثبت برسد.

 
کد خبر: 3843

ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی در؛

مصاحبه مطبوعاتی با خاندوزی خبرنگار خبرگزاری شبستان

مصاحبه مطبوعاتی با خاندوزی خبرنگار خبرگزاری شبستان

 

 به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی در گفتگو و مصاحبه مطبوعاتی با خاندوزی خبرنگار خبرگزاری شبستان گزارش مفصلی از نحوه عملکرد شهرستان برای برگزاری دور دوم از مرحله یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه کردکوی،ترکمن،گمیشان و بندرگز ارائه کرد.

کد خبر: 3841


مصاحبه بیدلی -معاون فرماندار- با رادیو برون مرزی

 

مصاحبه بیدلی -معاون فرماندار- با رادیو برون مرزی


به گزارش خبرنگار اتاق خبر کمیته اطلاع رسانی انتخابات دوره دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ بیدلی معاون سیاسی امنیتی فرماندار کردکوی در گفتگویی رادیویی با رادیو برون مرزی شرکت کرد و گزارشی از چگونگی عملکرد شهرستان در فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه غرب استان ارایه کرد. وی همچنین در مورد نحوه عملکرد شهرستان در زمینه مقابله با بیماری کرونا در حوزه های رای گیری نیز مطالب خود را ارائه نمود . 
شایان گفتن است؛ بخشدار مرکزی نیز بصورت جداگانه با این رادیو مصاحبه و در زمینه اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات در روستاهای بخش مرکزی گزارشی ارائه کرد.

 

کد خبر: 3840

آرشیو

<    «  بهمن 1399  »    >
شیدسچپج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 78
بازدید دیروز: 72
بازدید ماه:150
بازدید سال:85122
بازدید کل:1351029