فرمانداری کردکوی
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > آمادگی لازم برای اجرای دقیق انتخابات در شهرستان وجود دارد
صفحه نخست > اخبار / اخبار ادارات / اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار انتخاباتی > آمادگی لازم برای اجرای دقیق انتخابات در شهرستان وجود دارد

آمادگی لازم برای اجرای دقیق انتخابات در شهرستان وجود دارد


25 خرداد 1400. نويسنده: کردکوی

آمادگی لازم برای اجرای دقیق انتخابات در شهرستان وجود دارد

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ،قدمنان در گفتگو با خبرنگار کمیته اطلاع رسانی در خصوص وضعیت حوزه انتخابیه شهرستان کردکوی گفت: جمعیت کردکوی بر اساس آخرین آمار سرشماری ۷۱۲۷۰نفر می باشد که ۵۴۰۰۰ نفر آن واجدین شرایط برای رای دادن هستند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به تعداد نامزدهای ثبت نام شده در شورای شهر و روستاها گفت:از مجموع ۴۶نفر، ۳۳نفر در شهر و در روستاها از مجموع ۲۵۱نفر ۲۱۸ نفر تاییدیه  هیات های اجرایی و نظارت را دریافت کردند که مشغول فعالیت تبلیغات انتخاباتی در این دوره هستند.
مسئول هیات اجرایی شهرستان با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در انتخابات شهرستان اظهار داشت: تا کنون اعضای شعب،کاربران رایانه،نمایندگان فرماندار انتخاب و نشست مجزا با نامزدهای شورای شهر و روستاها برگزار شد. همچنین نشست مشترک فرمانداران با نمایندگان هیاتهای اجرای و نظارت غرب استان با معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار و آموزش کاربران، بازرسان و...انجام شد. وی تصریح کرد نشستهای گوناگون نیز برای حضور حداکثری مردم در انتخابات صورت گرفته که ان شاالله شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات باشیم.

بازگشت