فرمانداری کردکوی
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > از کارخانه های که آرد آنان از کیفیت و سلامت بیشتری برخوردارست، آرد خریداری می شود.
صفحه نخست > اخبار / اخبار ادارات / اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار ویژه / گالری تصاویر > از کارخانه های که آرد آنان از کیفیت و سلامت بیشتری برخوردارست، آرد خریداری می شود.

از کارخانه های که آرد آنان از کیفیت و سلامت بیشتری برخوردارست، آرد خریداری می شود.


20 تیر 1400. نويسنده: کردکوی

از کارخانه های که آرد آنان از کیفیت و سلامت بیشتری برخوردارست، آرد خریداری می شود.

 مدیران کارخانه های تولید ارد کردکوی با قدمنان فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.در این دیدار، مدیران کارخانه ها هریک مسائل و مشکلات خود را مطرح و پیشنهاداتی را ارایه کردند. ازجمله این پیشنهادات افزایش سهمیه خرید آرد کارخانه های تولیدی توسط اتحادیه خبازان و نانوایی های سطح شهرستان بوده و این موضوع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس شورای آرد و نان شهرستان با اشاره به اهمیت سلامت غذایی مردم در تصمیم گیریهای کلان مجموعه مدیریت شهرستان گفت: سهمیه آرد شهرستان نسبت به میزان تولید کارخانه های فعال کردکوی محدود است و مدیریت شهرستان بنا دارد از همه واحد های تولیدی ارد که به کیفیت و سلامت تغذیه شهروندان فکر می کنند ،آرد خریداری نماید.

فرماندار کردکوی افزود ؛ اتحادیه خبازان و نانوایی های شهرستان را موظف کردیم از کارخانه هایی که کیفیت آرد آنان تامین کننده سلامت غذایی مردم شهرستان است میزان آرد بیشتری را خریداری نماید.


بازگشت