فرمانداری کردکوی
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.
صفحه نخست > اخبار / اخبار ادارات / اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار ویژه / گالری تصاویر > نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.

نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.


26 مهر 1400. نويسنده: کردکوی
 

نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.

 نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.

قدمنان فرماندار کردکوی در نشست هماهنگی بیشتر با اعضای شورای اسلامی بالاجاده صحبت می کرد ،گفت: روستا بالاجاده بی ترید یکی از بهترین روستاهای سطح شهرستان است که ظرفیتهای بلقوه ای در همه زمینه ها برای رشد و توسعه دارد و نباید اختلاف سلیقه ها اعضا در روند رشد توسعه روستا خللی ایجاد کند. 

قدمنان ادامه داد، نگاه خدمت اگر حاکم باشد، دستیابی به تفاهم در تصمیم گیریها سخت نخواهد بود.
در این نشست که بانو اورسجی بخشدار مرکزی نیز حضور داشت ، فرماندار کردکوی این روستا را یکی از قطبهای فرهنگی روستاهای شهرستان و استان دانست و تصریح کرد ؛ اعضای شورای اسلامی روستای بالاجاده باید به انتظاراتی که از ان می رود پاسخگو باشند و با تفاهم و همدلی آستین همت برای آبادانی بیشتر روستا بالا بزنید.
فرماندار کردکوی شوراها را نمایندگان مردم دانستند که باید با هم فکری و همدلی و استفاده از تجربیات گذشته برای ساخت و ساز روستا تصمیم گیری و تصمیم سازی کنند و به انتظارات مردم برای خدمت بهتر پاسخ دهند.

بازگشت