عضویت    ورود
ورود به سایت

در راستای تحکیم خانواده وتکریم از بازنشستگان با حضور فرماندارکردکوی :

همایش با موضوع مباحث تحکیم بنیادهای خانواده و مقابله با تهدیدات فضای مجازی و آسيب هاى اجتماعى در روستای سالیکنده برگزارشد

همایش با موضوع مباحث تحکیم بنیادهای خانواده و مقابله با تهدیدات فضای مجازی  و آسيب هاى اجتماعى در روستای سالیکنده برگزارشد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی :در راستای تحکیم خانواده وتکریم از بازنشستکان مجتبی جمالی فرماندار و محمد روحانی بخشدار مرکزی  در جمع مردم روستاى ساليكنده رفتند ودرهمایش با موضوع مباحث تحکیم بنیادهای خانواده و مقابله با تهدیدات فضای مجازی  و آسيب هاى اجتماعى که در حسینیه این روستا برگزارشد حضور پیداکردند.
کد خبر: 2094

جمالی فرماندار کردکوی در نخستین کارگاه اموزشی استان برای اعضای شوراهای اسلامی:

جلب مشارکت مردم در اجرای طرحها و برنامه های روستاها باید یکی از مهمترین اهداف شورا های اسلامی باشد.

جلب مشارکت مردم در اجرای طرحها و برنامه های روستاها باید یکی از مهمترین اهداف شورا های اسلامی باشد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛ جمالی فرماندار در نخستین کارگاه اموزشی اعضای شورای اسلامی استان که در کردکوی برگزار شد گفت:
جلب مشارکت مردم در اجرای طرحها و برنامه های روستا یکی از مهمترین اهداف شورا های اسلامی روستاها باشد.
کد خبر: 1923

جمالی فرماندار:

حفظ اعتماد مردم به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی جامعه،باید در اولویت نگاه و برنامه های اعضای شورای اسلامی شهر باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛مجتبی جمالی فرماندار شهرستان در اولین دیدار رسمی با اعضای منتخب شورای اسلامی شهر کردکوی با اشاره به تغییر نوع نگاه نامزدها  به عنوان یکی از برکات حضور داوطلبان انتخاباتی در عرصه انتخابات گفت؛
حفظ اعتماد مردم به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی جامعه،باید در اولویت نگاه و برنامه های اعضای شورای اسلامی شهر در طرح نوع مسائل،تصمیم گیری،نظارت و اجرا باشد.
کد خبر: 1922

فرماندارکردکوی :

صحت انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی مورد تایید قرار گرفت .

 صحت انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی مورد تایید قرار گرفت .

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی فرمانداری کردکوی؛مجتبی جمالی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان کردکوی:صحت انتخابات شورای شهر کردکوی مورد تایید قرار گرفت و افراد نامبرده زیر (فرم شماره39)  به عنوان اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر انتخاب شدند:

کد خبر: 1920

در امر برگزاری مطلوب انتخابات؛

رحمانی فضلی وزیر کشور از مجتبی جمالی - فرماندار شهرستان کردکوی تقدیر کرد.

 رحمانی فضلی وزیر کشور از مجتبی جمالی - فرماندار شهرستان کردکوی تقدیر کرد.

  به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کردکوی؛رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای از مجتبی جمالی تقدیر کرد متن نامه به شرح زیر است:

کد خبر: 1917

بخشدار مرکزی کردکوی:

اعزام 5 اکیپ از عوامل برگزاری انتخابات به روستاهای کوهپایه

  اعزام 5 اکیپ از عوامل برگزاری انتخابات به روستاهای کوهپایه

بخشدار مرکزی کردکوی گفت: 75 نفر از عوامل برگزارکننده انتخابات در قالب 5 اکیپ ساعاتی قبل به روستاهای کوهپایه ای شهرستان عازم شدند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کردکوی، محمد روحانی فر، بخشدار مرکزی این شهرستان در گفتگو با « اتاق خبر» ضمن بیان اینکه شرایط لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم فراهم شده است، گفت: صندوق های اخذ رأی روستاهای منطقه کوهپایه مانند دوره های گذشته انتخابات، روز قبل از انتخابات تحویل نمایندگان فرماندار می شود.

وی بیان کرد: برای این دوره از انتخابات نیز 75 نفر در قالب 5 اکیپ از عوامل برگزارکننده انتخابات به روستاهای چمن ساور، حاجی آباد، رادکان، کنداب و جهان نما اعزام شده اند.

کد خبر: 1914

با حضور فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کردکوی:

نخستین صندوق های اخذ رأی روستاهای کوهپایه به نمایندگان فرماندار تحویل داده شد

نخستین صندوق های اخذ رأی روستاهای کوهپایه به نمایندگان فرماندار تحویل داده شد

نخستین صندوق های اخذ رأی ویژه روستاهای کوهپایه با حضور دکتر مجتبی جمالی، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات و محمد روحانی فر، بخشدار مرکزی شهرستان به نمایندگان فرماندار تحویل داده شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کردکوی، صندوق های اخذ رأی ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی دقایقی قبل با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی و در حضور نماینده هیات نظارت انتخابات شهرستان به نمایندگان فرماندار تحویل داده شد.
این صندوق ها مربوط به روستاهای کوهپایه شامل « رادکان»، « چمن ساور»، « کنداب»، « حاجی آباد» و « جهان نما» است.
کد خبر: 1913

مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات کردکوی:

مردم و نامزدها به شایعات انتخاباتی در فضای مجازی توجه نکنند

مردم و نامزدها به شایعات انتخاباتی در فضای مجازی توجه نکنند

مسوول کمیته امنیت ستاد انتخابات کردکوی گفت: مردم و نامزدها آخرین اخبار و گزارشات انتخاباتی را از مراجع رسمی دریافت کنند و به هیچ عنوان به برخی از شایعاتی که ممکن است در فضای مجازی منتشر شود، توجه نکنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردکوی، مهدی شیروانی، مسوول کمیته امنیت این ستاد با اشاره به اینکه امنیت حاکم برجامعه حاصل خون هزاران شهید و تلاش بی وقفه حافظان نظم و امنیت این نظام است، اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی کلیه دستگاه های اطلاعاتی، انتظامی، قضایی و نظامی تدابیر و تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات فراهم شده است.

کد خبر: 1912

رئیس ستاد انتخابات کردکوی:

بیش از 50 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند/زمینه های مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم است

بیش از 50 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند/زمینه های مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم است

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کردکوی گفت: بیش از 50 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد بیش از دو هزار نفر آنان برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردکوی، دکتر مجتبی جمالی، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات این شهرستان در گفتگو با « اتاق خبر» به تعامل و همکاری دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات اشاره و اظهار کرد: زمینه های مشارکت حداکثری و حضور آگاهانه مردم در پای صندوق های رأی فراهم شده است و امیدواریم 29 اردیبهشت هم مانند دوره گذشته، شاهد برگزاری انتخاباتی کم نظیر در سطح شهرستان باشیم.


کد خبر: 1911


بازدید فرماندار از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر

بازدید فرماندار از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردکوی، دکتر مجتبی جمالی، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کردکوی به همراه اعضای هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر بازدید و از همکاری آنها با ستاد انتخابات شهرستان در رعایت قوانین و مقررات انتخاباتی تشکر و قدردانی کرد.
کد خبر: 1910

آرشیو

<    «  بهمن 1396  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 161
بازدید دیروز: 228
بازدید ماه:14385
بازدید سال:173188
بازدید کل:918626